try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
E-Reçete SGK
E Reçete Giriş, Şifre alma, Medeczane üye ol

SGK SMS

  • warning: Creating default object from empty value in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/erecete/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'privatemsg_menu_access' not found or invalid function name in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/erecete/includes/menu.inc on line 454.

Sgk Sms İLe Emeklilik Öğrenme Dönemi Başlıyor


Emeklilik yaşı hesaplamak artık çok kolay olacak..Sgk da yeni dönem sms uygulaması ile bir sms atarak ne zaman emekli olacagınızı emeklilik yaşınızı öürenebileceksiniz..
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Fatih Acar, 3 büyük operatör şirketiyle sözleşme imzaladıklarını belirterek, ''Vatandaşlar 10 farklı konuda istediği bilgiyi 5502'ye mesaj atarak öğrenebilecek'' dedi.

Acar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, SGK'da SMS uygulamasının gelecek hafta başlayacağını açıkladı.

Projenin esas amacının vatandaşların kurumlara gelmeden istedikleri bilgiyi almalarını sağlamak olduğunu ifade eden Acar,''3 büyük operatör şirketiyle sözleşme imzaladık, vatandaşlar 10 farklı konuda istediği bilgiyi 5502'ye mesaj atarak öğrenebilecek. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir projeydi. Çok şükür çalışmalarımızı tamamladık. 10 ayrı bilgiyi SMS kanalıyla vatandaşlarımız bizden 5502'ye mesaj atarak alabilir'' diye konuştu.

Emeklilik yaşı ‘Cep'e gelecek


SGK, yılbaşından itibaren sigortalıların ne zaman emekli olacağını, ne kadar emekli maaşı alacağını cep telefonuna SMS’le gönderecek. Yılbaşında e-reçete ve avuç içi damar izi uygulamaları da yurt genelinde başlıyor

Emeklilik işlemlerini bir güne indiren Sosyal Güvenlik Kurumu, şimdi de işlemi dakikalara indiriyor. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Fatih Acar, 1 Ocak’tan itibaren SGK’nın numarasına SMS (Kısa mesaj) gönderecek sigortalıya ne zaman emekli olacağını, emekli maaşının ne kadar olacağı gibi bilgilerin de yine SMS olarak bildirileceğini söyledi. Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) ankara Şubesi’nin konuğu olan SGK Başkanı Acar’ın verdiği bilgiye göre, vatandaş teknolojinin verdiği bütün imkânlardan faydalandırılacak.

Sponsorlu bağlantılar

Anket

E-Reçete sistemi performansı nasıl:
İçeriği paylaş